Zamunda Tours & Safaris

Serengeti national Park

3-dniowe safari migracyjne Ndutu

3-dniowa wycieczka Migration Safari Tour

Nasze 3-dniowa migracja Ndutu Calving ma na celu zapewnienie możliwości zobaczenia wielkiego sezonu cielenia się gnu w południowym Serengeti.

To wyjątkowe wydarzenie odbywa się w regionie Ndutu w Serengeti w miesiącach od grudnia do marca. W tym okresie można zobaczyć migrację tysięcy antylop gnu rodzących i pasących się na krótkiej trawie na równinach Serengeti

Podsumowanie 3-dniowego safari w sezonie migracji:

Dzień 1: Ndutu, Serengeti Południowe

Dzień 2: Cały dzień w Ndutu, Serengeti Południowe

Dzień 3: Krater Ngorongoro

Koniec 3-dniowej wycieczki migracyjnej: Serengeti & Ngorongoro 

Dzięki tej wycieczce gnu 3-dniowej safari będziesz mógł doświadczyć “sezonu narodzin gnu” i big 5 game drive w kraterze Ngorongoro.

Najlepszy 3-dniowy plan safari migracyjnego Ndutu

 

DZIEŃ 1: NDUTU CAŁY DZIEŃ

Po śniadaniu w hotelu, rozpocznij jazdę do południowego Serengeti regionu Ndutu i doświadcz zapierających dech w piersiach stad wielkiej migracji gnu z nowo narodzonymi. Po południu zjedz lunch i kontynuuj 3-dniowy pakiet Ndutu Migration Calving do wieczora i jedź do obozu na kolację i nocleg.

Jezioro Ndutu jest alkaliczne, podobnie jak większość jezior doliny ryftowej, jednak woda w jeziorze jest zdatna do picia dla dzikich zwierząt i sprawia, że jest to najlepsze miejsce do oglądania dzikiej przyrody.

Od grudnia do kwietnia w regionie Ndutu zawsze można znaleźć dużą liczbę migrujących stad dzikich zwierząt, które rodzą młode, co przyciąga ogromną liczbę drapieżników. Przygotuj się na akcję.

Zakwaterowanie:

Tented Lodge, Ang’ata Ndutu Migration Camp.

DZIEŃ 2: NDUTU CAŁODNIOWA GRA.

Zacznij od porannej przejażdżki po obszarze Ndutu do popołudnia, gdzie wrócisz do obozu na lunch. Odpocznij przed wyruszeniem na kolejną przejażdżkę do wieczora.

Przeżyj południowe Serengeti, które jest punktem wyjścia dla migracji antylop gnu. Ndutu Migration calving safari, to idealne miejsce dla fotografów.

DZIEŃ 3: KRATER NGORONGORO

Poranny posiłek, a następnie udaj się do Ngorongoro i zejdź ponad 600 metrów do krateru, aby zobaczyć więcej dzikich zwierząt, krajobrazów i przyrody. Krater Ngorongoro obsługuje różnorodne zwierzęta, takie jak stada antylop gnu, bawołów, eland, guźców, hipopotamów i słoni.

W kraterze znajduje się również duża liczba drapieżników, takich jak lwy, szakale, hieny, gepardy i lamparty. Odwiedź jezioro Magadi, aby doświadczyć dużej liczby flamingów, hipopotamów i innych ptaków wodnych przed wejściem na krater i wróć do Aruszy późnym popołudniem, kończąc 3-dniowe safari Ndutu Migration i krater Ngorongoro. Pamiętaj, że to safari może również wyruszyć z Zanzibaru i jesteśmy elastyczni, aby dopasować się do twoich planów.

Może Ci się również spodobać:

3-dniowe safari z migracją antylop gnu Włączenia i wyłączenia

 
 • Wszystkie opłaty za park i wejścia
 • Wszystkie zakwaterowanie w domku
 • Wszystkie aktywności, o ile nie wskazano ich jako opcjonalne
 • Posiłki (określone w części dotyczącej poszczególnych dni)
 • Profesjonalny przewodnik
 • Wszystkie podatki/VAT
 • Nielimitowana butelkowana woda pitna
 • Prywatny jeep safari 4×4
 • Transfery lotniskowe w obie strony
 • Para lornetek
 • Piwa/wina

Nie obejmuje

 • Loty międzynarodowe (Z/do kraju).
 • Napiwki (napiwki 15,00 USD za dzień).
 • Przedmioty osobiste (pamiątki, ubezpieczenie podróżne, opłaty wizowe itp.) .

3-dniowe safari migracyjne w Ndutu

Cena & koszt

 

-2 osoby – 

-3 osoby – 

-4 osoby – 

Uzyskaj bezpłatną wycenę 3-dniowego safari

Zapytaj o nasze najbardziej aktualne ceny 3-dniowej migracji

Build your trip

Powiązane pakiety Safari Migracyjne

3 Day Safari From Zanzibar
Tarangire, Ngorongoro & Manyara
4 Day Migration Safari
Serengeti and Ngorongoro Crater
5 Day Migration Safari
Tarangire, Serengeti an Ngorongoro Crater

Pytania dotyczące 3-dniowego safari migracyjnego

“Tak – możliwe jest odbycie niesamowitego 3-dniowego safari migracyjnego podczas popularnego sezonu cielenia się w regionie Ndutu. Jeśli jednak masz czas, zalecamy dodanie kilku dodatkowych dni, aby uzyskać 5-dniową trasę Migracji Serengeti. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, 7-10-dniowe safari migracyjne jest idealną opcją”.

“Sezon wycieleń antylop gnu w Tanzanii Safari trwa od grudnia do marca. Prawdziwego cudu natury można doświadczyć w Serengeti od grudnia do marca każdego roku, kiedy antylopy gnu wraz z zebrami rodzą kolejne pokolenie. W tych miesiącach rodzi się około 500 000 cieląt, więc stado migracyjne wkrótce znacznie się powiększy”.

“Gnu nie są fanami suchych bufetów! Są w ciągłym ruchu, ścigając deszcze w całej Afryce Wschodniej. Ze względu na silne zmiany sezonowe w tym regionie, spędzają porę deszczową na chrupaniu świeżej, zielonej trawy na południowo-wschodnich równinach. Kiedy nadchodzi pora sucha, wędrują na północny zachód, aby znaleźć pożywienie w lasach. To cykl ucztowania i podążania za deszczami w celu przetrwania”.

“Marzysz o tym, by zobaczyć, jak antylopy gnu przemierzają niebezpieczną przeprawę przez rzekę? Lato to najlepszy czas na ten inspirujący spektakl podczas safari Wielkiej Migracji. Pamiętaj jednak, że lipiec, sierpień i wrzesień to szczyt sezonu turystycznego, więc spodziewaj się większych tłumów.

W okresie migracji antylop gnu, od grudnia do marca, jest to idealny czas na wizytę”.

Scroll to Top
Scan the code